بامبا : بررسی های آمایشی و مدیریت برنامه ریزی استراتژیک

قبل از اینکه اهل قلم باشیم بخردانه بیاندیشیم ... و قبل از این که بنویسیم حوب بیاموزیم .

بامبا : بررسی های آمایشی و مدیریت برنامه ریزی استراتژیک

قبل از اینکه اهل قلم باشیم بخردانه بیاندیشیم ... و قبل از این که بنویسیم حوب بیاموزیم .

بامبا : بررسی های آمایشی و مدیریت برنامه ریزی استراتژیک

Alireza Ayatollahiعلیرضا آیت اللهی
استاد سابق علوم اجتماعی در دانشگاههای علامه طباطبائی ، شهید بهشتی ، و... علوم و فنون اقتصادی در دوره های عالی مدیریت کشور ، با 19 سال تحصیلات دانشگاهی در ایران و فرانسه ( و اندکی نیز تحصیلات غیر رسمی معماری و شهر سازی در ایتالیا و اسپانیا ) در کارشناسی ارشد رشته هائی متعدد از جمله مدیریت دولتی ، و دوره های دکتری جامعه شناسی و مردم شناسی ، جغرافیا و آمایش سرزمین ، اقتصاد و جامعه شناسی کار ؛ همیشه مشاغل پژوهشی را بر مشاغل آموزشی ترجیح داده در سمت « استاد پژوهش » مرتبط با علوم و فنون اقتصادی و اجتماعی فعالیت داشته است ؛ از جمله مدتی مسئولیت امور پژوهشی عمران شهری در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور را بر عهده گرفته است . مؤلف چند کتاب و چندین مقاله و گزارش ، متولد 1324 در شهر یزد و ، به استثناء قریب به هشت سال اقامت در فرانسه ، مقیم تهران ؛ هم اکنون باز نشسته است ....

پیوندها

مراجع غیر مستقیم مطالعات . کتابخانه ها

علیرضا آیت اللهی | سه شنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۰:۰۵ ق.ظ

ب - مراجع غیر مستقیم مطالعات (6)

( کتابشناسی ها )

ب - موضوعی ، مانند :

- به فارسی :

کتابخانه ها

مطالعه درمحل یا امانت گرفتن کتاب (سند ، مدرک )

برای مطالعه یا امانت گرفتن ازکتابخانه ها ابتدا باید بهترین و سهل الوصول ترین کتابخانه های شهر محل سکونت خود را شناخت ؛ که  در  این خصوص نیز می توان ازکتابهای راهنمای آنها استفاده کرد ؛  مثلا" به :

- وزارت فرهنگ و آموزش عالی . راهنمای  مرکز اسناد و کتابخانه های تخصصی ، اختصاصی و دانشگاهی . مرکز اسناد و مدارک علمی ایران .

امروز اینترنت چنان به مدد اینگونه منبع یابی های علمی آمده است که دیگر برخی از این کتابشناسی ها اصولا" چاپ نمی شوند ، چون در اینترنت وجود دارند و قابل مشاهده و مطالعه اند . 

هم اکنون در وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران مؤسسه ای به نام پژوهشگاه علوم و فتاوری اطلاعات ایران وجود دارد که چنین کتابشناسی هائی  اصولی و اساسی را به اینترنت منتقل کرده است ؛ شامل :

- کتابنامه ها

- مقاله نامه ها

- فهرست گزارش ها 

- فهرست پایان نامه ها

- فهرست نمایه نامه ها

و نظایر آن ها     


  • علیرضا آیت اللهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی